نرم افزار جامع اتوماسیون دانشگاهی

نرم افزار جامع اتوماسیون دانشگاهی، سیستمی یکپارچه و چندمنظوره جهت هماهنگی و مکانیزه نمودن بخش های مختلف دانشگاه می باشد. در این سیستم تلاش شده است تا کلیه نیازهای دانشجویان، اساتید و پرسنل از بدو ورود به دانشگاه تا زمان فارغ التحصیلی درنظر گرفته شود. این سیستم بر مبنای کارتهای RFID طراحی و پیاده سازی شده است. بنابراین دانشگاهها می توانند با تلفیق کارت دانشجویی، کارت تغذیه،کارت خوابگاه و کارت کتابخانه در یک کارت، از کلیه امکانات این نرم افزار جهت تسهیل در امور سلف، کتابخانه و خوابگاه استفاده نمایند.

نرم افزار اتوماسیون تولید

شرکت تولیدی و صنعتی سیم و کابل مغان، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع کابل و سیم های برق صنعتی و ساختمانی می باشد که در صنایع خانگی، برق، پتروشیمی، نفت و سکوهای نفتی و اسکله ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. برنامه اتوماسیون تولید شرکت سیم و کابل که به سفارش این شرکت تهیه شده است، شامل چهار فاز به شرح ذیل است:

نرم افزار جامع عوارض خودرو تحت وب

نرم افزار عوارض خودرو تحت وب رسا سیستم البرز، امکانات لازم جهت تعریف نرخ عوارض، محاسبه جریمه دیرکرد و مالیات بر ارزش افزوده وسایل نقلیه، صدور فیش عوارض، پرداخت الکترونیکی عوارض از طریق کارتهای عضو شتاب و بسیاری از امکانات دیگر را برای کاربران سامانه فراهم می آورد. سایر امکانات نرم افزار را در "ادامه" مشاهده بفرمائید.