نرم افزار جامع اتوماسیون دانشگاهی

نرم افزار جامع اتوماسیون دانشگاهی

نرم افزار جامع اتوماسیون دانشگاهی، سیستمی یکپارچه و چندمنظوره جهت هماهنگی و مکانیزه نمودن بخش های مختلف دانشگاه می باشد. در این سیستم تلاش شده است تا کلیه نیازهای دانشجویان، اساتید و پرسنل از بدو ورود به دانشگاه تا زمان فارغ التحصیلی درنظر گرفته شود. این سیستم بر مبنای کارتهای RFID طراحی و پیاده سازی شده است. بنابراین دانشگاهها می توانند با تلفیق کارت دانشجویی، کارت تغذیه،کارت خوابگاه و کارت کتابخانه در یک کارت، از کلیه امکانات این نرم افزار جهت تسهیل در امور سلف، کتابخانه و خوابگاه استفاده نمایند.

نرم افزار اتوماسیون تولید

نرم افزار اتوماسیون تولید

شرکت تولیدی و صنعتی سیم و کابل مغان، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع کابل و سیم های برق صنعتی و ساختمانی می باشد که در صنایع خانگی، برق، پتروشیمی، نفت و سکوهای نفتی و اسکله ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. برنامه اتوماسیون تولید شرکت سیم و کابل که به سفارش این شرکت تهیه شده است، شامل چهار فاز به شرح ذیل است:

نرم افزار جامع عوارض خودرو تحت وب

نرم افزار جامع عوارض خودرو تحت وب

نرم افزار عوارض خودرو تحت وب رسا سیستم البرز، امکانات لازم جهت تعریف نرخ عوارض، محاسبه جریمه دیرکرد و مالیات بر ارزش افزوده وسایل نقلیه، صدور فیش عوارض، پرداخت الکترونیکی عوارض از طریق کارتهای عضو شتاب و بسیاری از امکانات دیگر را برای کاربران سامانه فراهم می آورد. سایر امکانات نرم افزار را در "ادامه" مشاهده بفرمائید.