نرم افزار جامع عوارض خودرو تحت وب

نرم افزار عوارض خودرو تحت وب رسا سیستم البرز، امکانات لازم جهت تعریف نرخ عوارض، محاسبه جریمه دیرکرد و مالیات بر ارزش افزوده وسایل نقلیه، صدور فیش عوارض، پرداخت الکترونیکی عوارض از طریق کارتهای عضو شتاب و بسیاری از امکانات دیگر را برای کاربران سامانه فراهم می آورد.

نرم افزار جامع عوارض خودرو

نرم افزار جامع پرداخت عوارض خودرو شهرداری دارای امکانات و قابلیت های فراوان از قبیل ورود کاربران ، محدودیت و سطح دسترسی به کاربران برنامه و امنیت بالا درحفظ و نگهداری اطلاعات و قابلیت تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی مجدد اطلاعات می باشد. سایر امکانات نرم افزار عبارتند از:

نرم افزار جامع حقوق و دستمزد

سیستم جامع حقوق و دستمزد یک راه حل جامع مدیریت یکپارچه منابع انسانی را ارائه میدهد که دارای قابلیت های بسیار پیشرفته و کم نظیر است. وجود سیستمی با قابلیت تعریف پارامترهای مورد احتیاج و محاسبه آنها و امکان ارائه گزارش های متنوع ، موجب صرفه جویی قابل ملاحظه ای در زمان محاسبات و افزایش دقت امور میشود .

نرم افزار جامع اتوماسیون اداری

سیستم اتوماسیون اداری به منظور برطرف نمودن مشکلات موجود که در سیستم دستی ثبت و گردش مستندات اداری وجود دارد طراحی و پیاده سازی شده است.

نرم افزار جامع فنی و شهرسازی، نوسازی، درآمد، کسب و پیشه و اصناف

سیستم جامع فنی و شهرسازی و درآمد مجموعه ای کامل و پویا جهت پیاده سازی بخش های فنی و شهرسازی و درآمد شهرداری ها می باشد. این سیستم کاملا یکپارچه عمل نموده و دارای خصوصیات مورد نیاز جهت ایجاد سیستم مکانیزه در بخش های مختلف است.

نرم افزار جامع انبار و اموال

هدف‌ از تشکیل‌ و ایجاد انبارها، چه‌ در سازمانهای‌ دولتی‌ و چه‌ در بخش‌ خصوصی‌، تأمین‌ ونگهداری‌ کالاهای‌ مورد نیاز سازمان‌ است‌ و انبارداری‌ به‌ کلیه‌ فعالیتهای‌ مربوط‌ به‌ تهیه‌ و نگهداری‌ وسپس‌ تحویل‌ مواد و اقلام‌ مورد نیاز سازمان‌ در زمان‌ مناسب‌، اطلاق‌ می‌شود.

نرم افزار مدیریت تاکسیرانی

نرم افزار مدیریت تاکسیرانی در راستای ارتقا کیفیت سیستم کنترل و نظارت بر عملکرد سازمان تاکسیرانی و نیز تسهیل در امر صدور صلاحیت متقاضیان فعالیت به عنوان راننده تاکسی توسط شرکت رسا سیستم البرز تولید گردیده است.

پورتال شهرداری و شورای شهر شهرداری کلاته رودبار

پورتال شهرداری و شورای شهر شهرداری کلاته رودبار مطابق با نظر شهردار محترم و روابط عمومی آن سازمان طراحی و پیاده سازی گردید. طراحی، پشتیبانی فنی و تهیه هاست و فضای میزبانی این وب سایت بر عهده شرکت رسا سیستم البرز بوده است. در طراحی این پورتال از زبان برنامه نویسی ASP.Net و پایگاه داده SQL Server استفاده شده است.

پورتال شهرداری و شورای شهر شهرداری امیریه

پورتال شهرداری و شورای شهر شهرداری امیریه مطابق با نظر شهردار محترم و روابط عمومی آن سازمان طراحی و پیاده سازی گردید. طراحی، پشتیبانی فنی و تهیه هاست و فضای میزبانی این وب سایت بر عهده شرکت رسا سیستم البرز بوده است. در طراحی این پورتال از زبان برنامه نویسی ASP.Net و پایگاه داده SQL Server استفاده شده است.

نرم افزار جامع حسابداری مالی

نرم افزار حسابداری، اصل ترین رکن سیستم نرم افزاری هر سازمان و موسسه است. پشتیبانی از نیازهای سازمانی، انعطاف در پیاده سازی مدلهای مختلف مالی و قابلیت اعتماد و سهولت کاربری نرم افزار همواره مورد توجه مدیران سازمان است.