خدمات سخت افزاری

در دنیای مدرن امروز، نمی توان نقش IT را در بخش های گوناگون و مشاغل مختلف نادیده گرفت. حضور این فن آوری تا جایی پیشرفته است که در بسیاری از موارد با فرآیند های روزمره زندگی اجین شده و گذران زندگی بدون استفاده از آن به راحتی امکان پذیر نمی باشد. امروزه شاهرگ ها و پایه های اداری، فنی و خدماتی بسیاری از فرآیند ها و کسب و کار ها در سازمان ها و شرکت ها بر پایه این فن آوری استوار شده است به طوری که حیات و پایداری آن در بسیاری موارد ضروری و مورد توجه می باشد. شرکت رسا سیستم البرز با هدف ارایه خدمات تخصصی، علمی و جامع در کلیه بخش های فن آوری IT، با استفاده ازحضور متخصصان وارتباط با معتبرترین تامین کنندگان سخت افزار و نرم افزار، راهکار ها و برنامه های جامعی را برای برنامه ریزی، تامین، راه اندازی و نگهداری سیستم ها و ساختار های فن آوری اطلاعات ارایه می دهد.

در این راستا رسا سیستم البرز آماده ارایه خدمات ذیل به سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی، شرکت ها و کارگاههای مختلف و تخصصی میباشد:

  • خریداری، نصب و راه اندازی تجهیزات سخت افزاری
شرکت رسا سیستم البرز به دلیل همکاری مستمر با شرکت های وارد کننده و تامین کننده قطعات کامپیوتر و ارایه گارانتی به کالا های آنها و در اختیار داشتن قابلیت های آزمایشگاهی برای تحقیق و بررسی کیفیت و کارایی قطعات کامپیوتری، اقدام به تهیه قطعات و نصب و راه اندازی آن می نماید.
  • تعمیر و نگهداری تجهیزات سخت افزاری
شرکت رسا سیستم البرز با در اختیار داشتن سیستم های آزمایشگاهی و دستگاه های پیشرفته تست و تعمیر قطعات سخت افزاری و با تکیه بر تکنیسین های فنی مجرب و آموزش دیده خود اقدام به تست و تعمیر بسیاری از قطعات اصلی و جانبی سیستم های کامپیوتری می کند.
  • نصب و راه اندازی و نگهداری نرم افزار ها و سیستم عامل های مختلف
شرکت رسا سیستم البرز  با پشتوانه همکاری با شرکت های تولید کننده و ارایه کننده نرم افزار و سیستم عامل وآشنایی کامل کادر فنی باکلیه بسترهای نرم افزاری در سیستم عامل های مختلف امکان نصب، راه اندازی و یا نگهداری آنها را دارد.
  • نگهداری تجهیزات پسیو
یکی از اصلی ترین قسمت های سیستم های مبتنی بر IT در هر مجموعه بستر های شبکه ای آن می باشد که نیاز به کنترل و نگهداری مستمر دارد.
  • نگهداری تجهیزات شبکه
شبکه و سخت افزار های آن شاهرگ های اطلاعاتی هر مجموعه می باشد که پایداری و کارایی آن ارتباط مستقیم با بازدهی وتداوم عملیاتی یک مجموعه دارد. این بستر نیاز به نگهداری، بروزرسانی و کنترل دایم دارد.